Jagoda Machaj

Jagoda Machaj

 
 

Jagoda Machajkosmetolog, fizjoterapeuta

Absolwent ka Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Specjalistka z zakresu kosmetologii estetycznej i terapii anty-aging. Doskonale łączy umiejętności zdobyte podczas studiów z pasją, jaką bez wątpienia jest dla niej praca. Perfekcjonistka w każdym calu - podczas wykonywanych zabiegów dba o każdy element: od miłej atmosfery, indywidualnego podejścia do klienta, aż po efekt końcowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów naszej Kliniki.

Julia Kaczorowska

Julia Kaczorowska

 
 

Julia Kaczorowskakosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia.

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w prestiżowych gabinetach w kraju i za granicą. Z pasją łączy manualne techniki kosmetologiczne z możliwościami, jakie daje aparatura medyczna klasy premium. Praca kosmetologa sprawia jej wielką przyjemność. Do klienta podchodzi indywidualnie i z empatią, wkładając w to, co robi całe swoje serce.

Daria Petrycka

Daria Petrycka

 
 

Daria Petrycka

Magister Inżynier Chemii; absolwentka Politechniki Gdańskiej na kierunku Chemia oraz Technik Usług Kosmetycznych. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z zakresu receptury i chemii kosmetycznej. Niezwykle empatyczna w kontaktach z klientami, ze szczególną dbałością podchodzi do powierzonych jej zadań. Precyzyjna, z pasją do kosmetyki medycznej, urodzona optymistka!

Marta Szarogroder

Marta Szarogroder

 
 

Marta Szarogrodermanager

Z wykształcenia prawnik i PRowiec, od wielu lat związana z branżą beauty, specjalizuje się w budowaniu wizerunku i kreowaniu marki. w Klinikach Lorenzo Coletti wspiera zespół w pozyskiwaniu klientów, budowaniu relacji z Klientami i propagowaniu pozytywnego wizerunku na rynku.