Nowość- zabiegi na skórę głowy
Nowość- zabiegi na skórę głowy

Trychologia

Sprawdź nasze zabiegi trychologiczne: 

Pee ling kawitacyjny skóry głowy: to podstawowy zabieg trychologiczny niezbędny dla dokładnego oczyszczenia skóry głowy z warstwy krystalizacji, zanieczyszczeń, nadmiaru zalegającego łoju, obumarłych komórek naskórka. Peeling udrażnia ujścia mieszków włosowych, pobudza krążenie krwi w skórze, a tym samym zwiększa dostarczaną do cebulek włosowych ilość składników odżywczych.
Peeling skóry głowy stosowany powinien być przed każdym zabiegiem trychologicznym w celu zwiększenia skuteczności późniejszych działań. Zalecamy stosowanie peelingu poczatkowo 1 raz w tygodniu, następnie w celu podtrzymania efektów 1 raz w miesiącu.

Cena: 150 zł lub GRATIS do każdego zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej na skórę głowy

Radiofrekwe ncja mikroigłowa z eletroporacją: Na skórze za pomocą specjalnej głowicy z rolką wyposażoną w sterylne tytanowe igły wykonywane są mikronakłucia, które w połączeniu z falą radiową przepływającą przez igły, powodują otwarcie mikrokanałów, co stymuluje regeneracje struktury włosa, zahamowanie wypadania włosów oraz pobudzenie cebulek włosowych do wzrostu nowych włosów. Na skórę poddaną uprzednio mikronakłuwaniu, aplikowany jest specjalny preparat w formie ampułki ze składnikami aktywnymi. Głowica do elektroporacji powoduje, że składniki są wtłaczane w głąb skóry, przez co procesy regeneracji zachodzą znacznie szybciej i intensywniej.

Cena: 500 zł (+ peeling kawitacyjny skóy głowy GRATIS)

Mezoterapi a igłowa Hair Care: Unikatowy produkt zawierający naturalne składniki, połączone w bardzo skutecznym stężeniu. Dzięki swojej ekskluzywnej formule, HairCare może pomóc w wielu problemach z włosami. HairCare łączy w sobie ożywiające, odżywcze i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielanie serum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów. Preparat zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Włosy odzyskują blask, są mocne i odżywione. HairCare stymuluje mieszki włosowe, wzmacnia i ochrania włókna kapilarne, stymuluje wzrost włosów, zmniejsza efekt utraty włosów, odżywia i nawilża skórę głowy.

Cena: 299 zł zamiast  400 zł 

Karboksy terapia skóy głowy: Karboksyterapia Julie&a mp;a mp;a mp;a mp;n bsp;to jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów na nadmierne wypadanie włosów. Julie to specjalistyczne urządzenie, za pomocą którego podaje się podskórnie i śródskórnie dwutlenek węgla. W efekcie rozszerzają się naczynka, powstają nowe, pobudzona jest regeneracja komórek – włosy nie tylko przestają wypadać, ale pojawiają się też nowe. 

Cena pojedynczego zabiegu: 250 zł  lub pakiet 3+2 Gratis ( 750 zł zamiast 1250 zł za 5 zabiegów )

Kriolipoliza -25%
Kriolipoliza -25%

Trwałe usuwanie tłuszczu

Kriolipoliza -25%

1 przyłożenie- brzuch 300 zl zamiast 400 zł

2 przyłożenia- boczki, bryczesy, ramiona, kolana 375 zł zamiast 500 zł

Zabieg CoaxMed wykonany metodą kriolipolizy pozwala na trwałe pozbycie się komórek tłuszczowych. Opiera się na innowacyjnej i  bezpiecznej technologii, która wykorzystuje niską temperaturę do miejscowego usuwania otyłości. Podczas zabiegu na wybrany obszar aplikowana jest specjalna głowica emitująca niską temperaturę (pomiędzy -8 a -10 stopni Celsjusza). Wskutek takiego oddziaływania w organizmie wywoływana jest reakcja zapalna powodująca naturalne pozbywanie się adipocytów (komórek tłuszczowych). W trakcie jednego zabiegu permanentnie usuwanych jest nawet do 20% komórek tłuszczowych z obszaru ciała poddanego terapii.  

Idealny do wymodelowania: boczków, bryczesów, okolicy kolan, ramion

Intraceuticals
Intraceuticals

Supernawilżajacy zabieg gwiazd

Odmładzający zabieg gwiazd Hollywood - 349 zł  zamiast 450 zł

Zabieg IN TRACEUTICALS wykorzystuje zjawisko infuzji tlenowej – wtłaczania serum za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Do wtłaczania wykorzystujemy specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę pod odpowiednim kątem oraz w odpowiedniej odległości czystym, sprężonym tlenem o określonej mocy.

 

Odnowa
Głębokie nawadnianie i dostarczanie składników aktywnych dzięki nisko-cząsteczkowym substancjom hialuronowym obecnym w profesjonalnym serum zabiegowym. Substancje te, mając zdolność przyłączania do siebie ważnych przeciwstarzeniowych składników aktywnych, przenoszą je w głąb skóry. Efektem jest natychmiastowa odnowa i regeneracja skóry.

Uzupełnienie
Utrzymanie nawodnienia przez cały dzień za sprawą obecnych w produktach żelowych średnio-cząsteczkowych substancji hialuronowych, które również dostarczają skuteczne składniki aktywne.

Ochrona
Ochrona i nawilżanie produktami końcowymi z wysoko-cząsteczkowymi substancjami hialuronowymi. Substancje te, przyciągając wilgoć z powietrza, skutecznie zapobiegają utracie nawilżenia skóry, zapewniają oddychającą barierę oraz przynoszą skórze młodszy,, bardziej promienny wygląd a także wyraźnie polepszenie napięcia skóry.

 

Piercing 99 zł
Piercing 99 zł

Piercing 99 zł

Piercing - podstawowe przekłucia 99 zł (oba płatki uszu, warga, małżowina, nos, pępek)

Piercing oznacza po angielsku „kolczykowanie” lub „przekłuwanie”. Jest to metoda ozdabiania ciała polegająca na przekłuwaniu specyficznych miejsc ciała, np. nosa języka czy warg, łuków brwiowych, podbródka, pępka czy sutków.