Laser Frakcyjny -30%
Laser Frakcyjny -30%

Gładka skóra- na lata

Tylko w listopadzie 693 zł  zamiast 990 zł (twarz)

Laser frakcyjny ER: YAG to najskuteczniejsza metoda redukcji blizn, rozstępów, zmarszczek i rozszerzonych ujść gruczołów łojowych. Laser frakcyjny poprawia strukturę i koloryt skóry, czyniąc ją młodszą i bardziej elastyczną. Nowoczesna technologia umożliwia kontrolowane, punktowe odparowanie powierzchownych warstw skóry, dając efekt głębokiej przebudowy, przy krótkim okresie regeneracji skóry.

REZULTATY
  • r edukacja przebarwień
  • spłycone zmarszczki 
  • redukcja blizn 
  • zagęszczenie skóry, poprawa jędrności
  • redukcja rozszerzonych porów
Korekta powiek górnych -50% (450 zł zamiast 900 zł)
Korekta powiek górnych -50% (450 zł zamiast 900 zł)

Młodzieńcze spojrzenie

Nieoperacyjna korekta powiek górnych 450 zł zamiast 900 zł 

Bezpiecz ny i skuteczny lifting powiek – odmładzanie dzięki energii plazmy azotowej! 

Oferujemy najnowocześniejsze urządzenie Intraject oparte na technologii plazmy azotowej.
Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia, cech charakterystycznych dla laseroterapii.

Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Intraject jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki – nieoperacyjnej korekcji powiek, który usuwa nadmiar luźnej skóry na górnej powiece co do tej pory było możliwe jedynie drogą chirurgiczną.


Liftinguje, napina górną powiekę niwelując załamania na powierzchni powieki (zmniejsza objętość obwisłej skóry) oraz daje efekt zagęszczenia luźnej skóry na powiece (poprawia jej jędrność), dogłębnie ją wygładza i niweluje zmarszczki.

Nowość- zabiegi na skórę głowy
Nowość- zabiegi na skórę głowy

Trychologia

Sprawdź nasze zabiegi trychologiczne: 

Pee ling kawitacyjny skóry głowy: to podstawowy zabieg trychologiczny niezbędny dla dokładnego oczyszczenia skóry głowy z warstwy krystalizacji, zanieczyszczeń, nadmiaru zalegającego łoju, obumarłych komórek naskórka. Peeling udrażnia ujścia mieszków włosowych, pobudza krążenie krwi w skórze, a tym samym zwiększa dostarczaną do cebulek włosowych ilość składników odżywczych.
Peeling skóry głowy stosowany powinien być przed każdym zabiegiem trychologicznym w celu zwiększenia skuteczności późniejszych działań. Zalecamy stosowanie peelingu poczatkowo 1 raz w tygodniu, następnie w celu podtrzymania efektów 1 raz w miesiącu.

Cena: 150 zł lub GRATIS do każdego zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej na skórę głowy

Radiofrekwe ncja mikroigłowa z eletroporacją: Na skórze za pomocą specjalnej głowicy z rolką wyposażoną w sterylne tytanowe igły wykonywane są mikronakłucia, które w połączeniu z falą radiową przepływającą przez igły, powodują otwarcie mikrokanałów, co stymuluje regeneracje struktury włosa, zahamowanie wypadania włosów oraz pobudzenie cebulek włosowych do wzrostu nowych włosów. Na skórę poddaną uprzednio mikronakłuwaniu, aplikowany jest specjalny preparat w formie ampułki ze składnikami aktywnymi. Głowica do elektroporacji powoduje, że składniki są wtłaczane w głąb skóry, przez co procesy regeneracji zachodzą znacznie szybciej i intensywniej.

Cena: 500 zł (+ peeling kawitacyjny skóry głowy GRATIS)

Mezoterapi a igłowa Hair Care: Unikatowy produkt zawierający naturalne składniki, połączone w bardzo skutecznym stężeniu. Dzięki swojej ekskluzywnej formule, HairCare może pomóc w wielu problemach z włosami. HairCare łączy w sobie ożywiające, odżywcze i stymulujące składniki wymagane, by poprawić strukturę włosów, regulować wydzielanie serum, stymulować wzrost oraz spowolnić wypadanie włosów. Preparat zapobiega nawrotom łupieżu, gdyż odbudowuje międzykomórkowe spoiwo i zachowuje funkcję ochronną skóry głowy. Włosy odzyskują blask, są mocne i odżywione. HairCare stymuluje mieszki włosowe, wzmacnia i ochrania włókna kapilarne, stymuluje wzrost włosów, zmniejsza efekt utraty włosów, odżywia i nawilża skórę głowy.

Cena: 299 zł zamiast  400 zł 

Karboksy terapia skóry głowy: Karboksyterapia Julie&a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;a mp;n bsp;to jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów na nadmierne wypadanie włosów. Julie to specjalistyczne urządzenie, za pomocą którego podaje się podskórnie i śródskórnie dwutlenek węgla. W efekcie rozszerzają się naczynka, powstają nowe, pobudzona jest regeneracja komórek – włosy nie tylko przestają wypadać, ale pojawiają się też nowe. 

Cena pojedynczego zabiegu: 250 zł  lub pakiet 3+2 Gratis ( 750 zł zamiast 1250 zł za 5 zabiegów )

Wszystkie zabiegi Dermalogica 120 zł
Wszystkie zabiegi Dermalogica 120 zł

Najlepsza oferta w Trójmieście

Dermalogica AGEsmart 120 zł - najlepsza cena w Trójmieście 

Intensywna terapia przeciwstarzeniowa oparta o system innowacyjnych produktów stworzonych na podstawie zaawansowanych badań, skupionych na kontroli reakcji biochemicznych, które prowadzą do starzenia się tkanek. Widocznie wygładza, rozświetla i odżywia skórę zwiększając jej napięcie tkankowe. 
Zabieg zawiera również masaż działający anty age, który mocno stymuluje skórę. 

Dermalogica mediBAC clearing 120 zł - najlepsza cena w Trójmieście 

MediBac clearing  to jedyny na Polskim rynku kompleksowy system stworzony specjalnie dla dojrzałej skóry z problemem trądziku. MediBac clearing to skuteczna odpowiedź Dermalogica  na zmiany trądzikowe, występujące u osób w wieku dojrzałym.

Dermalogica ultraCALMING 120 zł - najlepsza cena w Trójmieście 

Wyjątkowa terapia kojąco ochronna dla skóry wrażliwej. Profesjonalna pielęgnacja skóry wrażliwej Dermalogica, wykorzystuje koncentrację roślinnych substancji o działaniu łagodzącym, przeciwzapalnym, redukującym zaczerwienienia oraz przywracającym skórze jej naturalną barierę ochronną.

Aktywny kompleks Anti-Ozonate Complex w połączeniu z bogactwem substancji kojących i ochronnych tworzy kompozycję, niezwykle skuteczną w walce z podrażnieniami.

Zapraszamy: 731 800 444

 

 

Epilacja laserowa 3+2 gratis
Epilacja laserowa 3+2 gratis

Gładka skóra- na lata

Epilacja medycznym laserem diodowym 

X-Lase Plus w ofercie 3+2 gratis 

Pachy : 600 zł zamiast 1000 zł (za 5 zabiegów)

Bikini: 750 zł zamiast 1250 zł (za 5 zabiegów)

Łydki: 1200 zł zamiast 2000 zł + kolana gratis (za 5 zabiegów)

Laser diodowy X-lase plus to najnowocześniejsze na świecie urządzenie do depilacji 

  • te chnologia MOTION SPEED! (ruch ciągły głowicy = szybkie zabiegi, maksymalny komfort pacjenta)

Mechanizm światła laserowego sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego podgrzania i zniszczenia elementów cebulek włosowych, zabarwionych melaniną, bez szkodliwego oddziaływania na pozostałe komórki skóry. Laser wysyła impuls, który odparowuje pigment, powodując wstrzymanie funkcji życiowych kilku cebulek jednocześnie i na stałe eliminując odrost włosów.