Blefaroplastyka (korekta powiek)

O zabiegu

Bezpieczny i skuteczny lifting powiek – odmładzanie dzięki energii plazmy azotowej! 

Oferujemy najnowocześniejsze urządzenie Intraject oparte na technologii plazmy azotowej.
Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia, cech charakterystycznych dla laseroterapii.

Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Intraject jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki – nieoperacyjnej korekcji powiek, który usuwa nadmiar luźnej skóry na górnej powiece co do tej pory było możliwe jedynie drogą chirurgiczną.


 Plazmę azotową wyróżnia fakt, że ten rodzaj energii w przeciwieństwie do laserów, nie potrzebuje chromoforów (czyli w zależności od rodzaju zabiegu, wybranych struktur skóry), ponieważ jej przekazywanie odbywa się poprzez wodę w skórze. Im lepiej nawilżona skóra, tym lepsze efekty zabiegu. Ponad to podczas zabiegu skóra nie jest naświetlona energią laserowa, która znacznie wzmaga jej czułość na światło. Plazma eliminuje więc ryzyko powikłań w postaci przebarwień po laseroterapii. Pod wpływem impulsów energetycznych rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej.

Poprawa stanu skóry następuje stopniowo i może pogłębiać się nawet przez rok, natomiast już po 10 dniach widać pogrubienie granicy skórno-naskórkowej i pojawienie się nowych włókien kolagenu.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa około tygodnia.


Podczas zabiegu nie ma krwawienia, ani uszkodzenia tkanek otaczających punkt działania plazmy, za to następuje szybkie obkurczenie skóry, a w dłuższym okresie też efekt stymulacyjny.
Po zabiegu pojawia się opuchlizna, ktora może utrzymywać się maksymalnie do 4 dni.


Efekty uzależnione sa od indywidualnych uwarunkować pacjenta.Bardzo dobre efekty uzyskuje się po pierwszej wizycie. Jednak nie wykonuje się więcej, niż trzy zabiegi, nie częściej niż raz na 6 tygodni. Efekty mogą się utrzymywać nawet do 4 lat.

 

Czas trwania zabiegu
20 min + 30 min znieczulenie
Ilość i częstotliwość zabiegów
1, może być powtórzony po 6 miesiącach
Przeciwwskazania
  • hemofilia
  • terapia retinoidami
  • ostra cukrzyca
  • rozrusznik/niewydolność serca
  • zakrzepica, zapalenie żył, nadciśnienie, niedociśnienie
  • ciąża, laktacja
  • operacje plastyczne (min. 1 rok)
  • nowotwór (do 5 lat po terapii)
Dla kogo

Dla osób mających opadającepowieki, których skóra powiek ujawnia wiek, dla osób chcących wygodniej aplikować makijaż oczu, w związku z nadmiarem skóry. 

Rezultaty

Liftinguje, napina górną powiekę niwelując załamania na powierzchni powieki (zmniejsza objętość obwisłej skóry) oraz daje efekt zagęszczenia luźnej skóry na powiece (poprawia jej jędrność), dogłębnie ją wygładza i niweluje zmarszczki.

Zalecenia

Po zabiegu nalezy unikać wysokiej temperaty przez 2 tyg oraz przez miesiąc promieni słonecznych. Należy stosować wysokie filtry. 

sprawdź cenę zabiegu umów się na zabieg
Twój formularz zapytania został do nas przesłany!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz pracownik w celu ustalenia szczegółów.